Specjalista Informatyk , Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki) - oferta pracy - GoldenLine.pl EUROCASH - Specjalista Informatyk (Wsparcie Biznesu)

Oferta archiwalna

Grupa Eurocash poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista Informatyk
(Wsparcie Biznesu)

Miasto: Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)

Region: wielkopolskie

Zakres obowiązków:

  • opieka nad systemami informatycznymi wspierającymi kluczowe działania biznesowe
  • wsparcie użytkowników i rozwiązywanie problemów
  • współpraca z działami biznesowymi w zakresie przygotowania wymagań biznesowych i funkcjonalnych do proponowanych zmian
  • prowadzenie zmian i projektów dotyczących rozwoju aplikacji
  • koordynacja prac dostawców zewnętrznych
  • dbałość o wysoki poziom obsługi klienta w zakresie świadczonych usług

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju własnych kompetencji i stawiania czoła nowym wyzwaniom w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • uczestnictwo w ciekawych projektach integracyjnych
  • pracę w zespole ludzi z pasją
  • niezbędne narzędzia potrzebne do wykonywania powierzonej pracy
  • dojazd do Komornik autobusem firmowym

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe - preferowana informatyka
  • ogólna wiedza w zakresie programowania, baz danych, systemów operacyjnych, systemów raportowania, elektronicznej wymiany danych
  • umiejętność przełożenia wymagań biznesowych na rozwiązania informatyczne
  • dokładność, terminowość, samodzielność, komunikatywność, dyspozycyjność
  • determinacja do osiągnięcia założonych celów
  • umiejętność analizowania problemów i znajdowania rozwiązań
  • bardzo dobra organizacja pracy i ustalania priorytetów
  • bardzo wysoka kultura osobista
  • nastawienie na klienta i na pracę zespołową
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dodatkowym atutem będzie znajomość jednej z metodyk prowadzenia projektów

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe kryteria zachęcamy do aplikowania.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Grupa Eurocash to lider na polskim rynku hurtowej dystrybucji FMCG z poziomem sprzedaży ponad 14 mld pln rocznie.
Intensywnie sie rozwijamy - poprzez wzrost organiczny oraz liczne przejęcia. Obecnie zatrudniamy blisko 13 000 pracowników
 na terenie całego kraju. Od 2005 roku jesteśmy notowani na GPW.

Więcej informacji znajdziesz na www.eurocash.pl