PROJECT MANAGER, Wrocław - oferta pracy - GoldenLine.plmost wanted - PROJECT MANAGER

PERFECTA Global POSM Inventors www.perfecta.com.pl jest polskim przedsiębiorstwem działającym od 1994 roku. PERFECTA zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą tzw. POS’ów – materiałów wspierających sprzedaż produktów oferowanych przez Klientów firmy. Klientami PERFECTY są przede wszystkim właściciele marek (m.in. Japan Tobacco International, Philip Morris, Nestlé, Stock, PernodRicard, CDEC).

Obecnie  Nasz Klient poszukuje kandydatów na stanowisko:

PROJECT MANAGER

Miasto: Wrocław

Region: dolnośląskie

Numer ref.: PMP/BK/MW

Główne zadania:
  • zarządzanie międzynarodowymi projektami,
  • pozyskiwanie nowych obszarów sprzedaży na rynkach UE (m.in. branża kosmetyczna, alkoholowa, FMCG),
  • kreowanie i wprowadzanie nowych innowacyjnych produktów na rynek,
  • budowanie i rozwój trwałych relacji z klientem,
  • ocena potencjału rynkowego - analiza konkurencji, rekomendowanie wybranych rozwiązań mających na celu rozwój sprzedaży.
Wymagania:
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe w sprzedaży B2B,
  • biegła znajomość jęz. angielskiego,
  • znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie w sprzedaży relacyjnej,
  • umiejętności organizacji pracy i zarządzania czasem,
  • inicjatywa i kreatywność w działaniu,
  • sukcesy w pracy sprzedażowej, poparte konkretnymi wynikami.
Zatrudnionej osobie oferujemy:
  • interesującą, pozbawioną monotonii pracę, z międzynarodowymi klientami,
  • możliwość kreacji, wyszukiwania i tworzenia nowych obszarów biznesowych,
  • stabilność zatrudnienia,
  • wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników,
  • dużą samodzielność.
Cv i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: rekrutacja1056@mostwanted.pl

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).