Corporate Project Manager, Gdańsk - oferta pracy - GoldenLine.plVTS - Corporate Project Manager

Oferta archiwalna

Corporate Project Manager

Miasto: Gdańsk

Region: pomorskie

Numer ref.: CPM

Osoba na stanowisku Project Managera będzie odpowiedzialna za prowadzenie projektu budowy nowej linii produkcyjnej przez zewnętrznego dostawcę. Osoba ta będzie odpowiadać na optymalizację procesu budowy linii oraz kontrolę i zapewnienie efektywności procesu produkcji na tejże linii.

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie procesu budowy linii produkcyjnej,
  • Zapewnienie zgodności procesu z dokumentacją techniczną oraz wymogami firmy,
  • Optymalizacja procesu budowy linii produkcyjnej,
  • Bieżące raportowanie postępów w projekcie do Zarządu firmy,
  • Weryfikacja dostawców komponentów, narzędzi, materiałów do produkcji od strony kosztowej
    oraz spełnienia wymogów technicznych,
  • Kontrola optymalnego wykorzystania potencjału produkcyjnego i zasobów oraz doskonalenie istniejących procesów uruchomionej linii produkcyjnej,
  • Bieżąca kontrola osiągania założonych celów ilościowych, jakościowych i efektywnościowych uruchomionej linii.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe -techniczne, preferowane z zakresu automatyki, elektryki, elektroniki,
  • Min. 5-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze usprawniania procesów produkcyjnych, transferów produkcji, uruchomiania produkcji,
  • Praktyczna znajomość procesów produkcyjnych,
  • Wiedza dotycząca silników do napędu wentylatorów central wentylacyjnych będzie dodatkowym atutem,
  • Umiejętność efektywnego zarządzania projektami,
  • Szybkość i skuteczność w podejmowaniu decyzji,
  • Bardzo dobre zdolności analityczne i organizacyjne,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych,
  • Znajomość norm ISO 9001 oraz ISO 14001.

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się korporacji międzynarodowej,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Rozbudowany system kafeteryjny – świadczeń pozapłacowych,
  • Udział w podróżach służbowych na arenie międzynarodowej,
  • Możliwość rozwoju zawodowego przy udziale w międzynarodowych projektach.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem),
wraz z numerem referencyjnym w temacie maila w ciągu 28 dni od ukazania się ogłoszenia.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie
z wybranymi osobami.