Samodzielny Księgowy/wa (zastępstwo min. 1 rok), Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plmost wanted - Samodzielny Księgowy/wa (zastępstwo min. 1 rok)

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży dystrybucyjnej  poszukujemy Kandydata  na stanowisko:

Samodzielny Księgowy/wa (zastępstwo min. 1 rok)

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Numer ref.: SKZ/GWR/2014

Opis stanowiska:
  • Prowadzenie i nadzór ewidencji księgowej firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • Monitorowanie wszystkich księgowo-podatkowych aspektów działalności firmy oraz wsparcie w zakresie rozwiązań podatkowych
  • Przygotowanie i kontrola deklaracji podatkowych
  • Przygotowanie sprawozdań finansowych,
  • Współpraca z audytorami oraz innymi organizacjami zewnętrznymi m.in. GUS, NBP
  • Kontrola prawidłowości transakcji finansowych oraz nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentów
  • Prowadzenie spraw kadrowo płacowych Spółki

Wymagania:
  • Wyższe wykształcenie kierunkowe
  • Posiadanie Licencji Ministerstwa Finansów na prowadzenie ksiąg rachunkowych
  • Minimum 4 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze księgowości
  • Doświadczenie w zakresie rozliczania podatków CIT i VAT oraz przygotowywania deklaracji podatkowych
  • Bardzo dobra  znajomość prawa podatkowego, Ustawy o Rachunkowości
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia spraw kadrowo-płacowych

Oferta:
  • Pracę w renomowanej firmie międzynarodowej
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony min. 1 rok
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
Aplikacje proszę kierować podając w tytule wiadomości numer referencyjny na adres:

rekrutacja30@mostwanted.pl

Wszystkim Kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).