Java software developer, Gliwice - oferta pracy - GoldenLine.plRandstad Polska - Java software developer

Randstad Technologies specjalizuje się w rekrutacjach z obszaru informatyki oraz z pogranicza informatyki i biznesu. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów na poziomie wszystkich szczebli organizacyjnych.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej z siedzibą w Gliwicach, poszukujemy osób na stanowisko:

Java software developer

Nr ref.: 21285

Praca stała

Lokalizacja: Gliwice

Zakres obowiązków:

  • programowanie w języku Java: aplikacje intranetowe, systemy ERP
  • rozwijanie istniejącego oprogramowania, wdrażanie nowych rozwiązań
  • samodzielny rozwój projektów na podstawie przekazanych zadań i koncepcji

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • umiejętność programowania w języku Java
  • znajomość Swing, SQL, UML
  • mile widziana znajomość Java EE (Tomcat, JSP, XML, Spring)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, mile widziana umiejętność posługiwania się językiem niemieckim
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do odbycia szkoleń w siedzibie firmy w Niemczech oraz późniejszych wyjazdów w celu przejęcia projektów

Oferta:

  • opieka medyczna
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników
  • rozwój zawodowy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)