Programista Java EE, Toruń - oferta pracy - GoldenLine.plIdeazone Sp. z o.o. - Programista Java EE

Oferta archiwalna

Ideazone Sp. z o.o.

Ideazone Sp. z o.o. skupia doświadczonych specjalistów z dziedziny tworzenia modeli funkcjonalnych i prototypów aplikacji oraz budowy systemów informatycznych. Zespół Ideazone posiada wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu na rynek produktów oraz usług opartych o internetowe systemy informatyczne. W ostatnim roku był zaangażowany w realizację takich projektów, jak: Timelo.pl, Ratomat.pl, Tripla.pl i wiele innych z dziedziny eCommerce. Zespół Ideazone buduje również systemy korporacyjne oraz realizuje zaawansowane integracje systemów informatycznych.

W związku z rozwojem firmy oraz realizacją nowych projektów poszukujemy osób na stanowisko:

Programista Java EE

Miejsce pracy: Toruń
Region: kujawsko-pomorskie
Nr ref.: IZ/TOR/JEE-01/2013

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na opisanym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

Wymagania:

Dodatkowymi atutami będą:

Oferujemy:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".