dyrektor do spraw rozwoju , Mogilno - oferta pracy - GoldenLine.plP.P.H. Darchem - dyrektor do spraw rozwoju

Oferta archiwalna

P.P.H. Darchem

dyrektor do spraw rozwoju

Miejsce pracy: Mogilno
Region: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska:

Nadzór nad realizacją wyznaczonych planów sprzedażowych, zarządzanie grupą przedstawicieli, zdobywanie nowych klientów, rozwijanie trwałych relacji z dotychczasowymi klientami, odpowiedzialność za budowanie pozytywnego wuzerunku firmy

Wymagania:

wykształcenie wyższe, znajomość języka niemieckiego, mile widziana znajomośc dodatkowo języka angielskiego, dyspozycyjność, doświadczenie, zaangażowanie i kreatywność, umiejętność prowadzenia negocjacji

Oferujemy:

umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w miłym zespole

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".