customer care manager, Trójmiasto - oferta pracy - GoldenLine.plRandstad Polska - customer care manager

Naszym klientem jest doskonale prosperująca firma z międzynarodowym kapitałem specjalizująca się w systemach wspierających firmy z branż mięsnej oraz rybnej. W związku z rozwojem poszukujemy osoby, która w całości przejmie odpowiedzialność za poszerzanie biznesu w ramach usług serwisowych w obszarze przetwórstwa rybnego.

customer care manager

Nr ref.: 47545

Praca stała

Lokalizacja: Trójmiasto

Zakres obowiązków:

Osoba na stanowisku customer care manager odpowiada za dobre relacje i poszerzanie biznesu w zakresie usług serwisowych z klientami branży rybnej w Polsce i krajach bałtyckich (Litwa, Łotwa, Estonia).

  • Sprzedaż usług istniejącym klientom, promowanie sprzedaży części zamiennych i usług
  • Regularne  wizyty u klientów
  • Monitorowanie satysfakcji klienta, a także opracowywanie programu udoskonalania, którego celem jest poprawa i utrzymanie skuteczności firmy
  • Identyfikacja potrzeb i możliwości klienta w ramach produktów serwisowych
  • Promowanie, projektowanie i tworzenie umów serwisowych z zespołem ds. sprzedaży, serwisu usługowego
  • Odbywanie zagranicznych podróży służbowych

Oczekiwania:

Osoba dynamiczna, energetyczna,a jednocześnie z dojrzałością biznesową sprawdzi się idealnie w tej roli. Dodatkowo ważnymi aspektami są:

  • wykształcenie wyższe, techniczne
  • doświadczenie w sprzedaży B2B, mile widziane na analogicznym stanowisku
  • znajomość branży przetwórstwa rybnego będzie dużym atutem
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • dobra, pozwalająca na komunikację, znajomość języka rosyjskiego
  • znajomość programu Sales Force będzie atutem
  • gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych (1 raz w miesiącu)
  • prawo jazdy kat. B

Oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatna opieka medyczna
  • pakiet niezbędnych do pracy narzędzi, w tym samochód służbowy również do użytku prywatnego
  • elastyczny czas pracy
  • intensywne szkolenie wdrożeniowe

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

www.randstad.pl