Opieka nad osobą starszą w Stuttgarcie. Od zaraz., - oferta pracy - GoldenLine.plHelp24 - Opieka nad osobą starszą w Stuttgarcie. Od zaraz.

Jesteśmy firmą z Bydgoszczy, która oferuje pracę opiekunkom na terenie Niemiec. Naszym celem jest niesienie pomocy oraz opieka nad osobami starszymi. Tworzymy zespół osób posiadających wieloletnie doświadczenie w organizacji legalnego zatrudnienia opiekunom. W naszej siedzibie mieszczącej się w Bydgoszczy, szybko i sprawnie dobierzemy odpowiednią ofertę pracy. Wspieramy również niemieckie rodziny zapewniając profesjonalną opiekę ich bliskim. HELP gwarantuje najwyższą jakość usług łącząc interesy opiekunów i podopiecznych. Proponujemy uczciwe warunki umowy oraz solidne wynagrodzenie za dobrze wykonywaną pracę. Naszym pracownikom gwarantujemy stabilne zatrudnienie i możliwość ciągłego rozwoju. Do głównych wartości, które cenimy, należą: uczciwość, odpowiedzialność, poświęcenie, empatia a przede wszystkim chęć niesienia pomocy, która dla nas jest sensem istnienia.

Miejsce pracy: Stuttgart (Niemcy)
Podopieczna: 76 lat, 175 cm, 58 kg
Start: Od zaraz.

Dolegliwości:

- II stopień niepełnosprawności,
- demencja,
- alzheimer,
- inkontynencja,
- po złamaniu szyjki kości udowej,
- korzysta z wózka.

Obowiązki:

- pomoc w zmianie odzieży,
- pomoc w utrzymaniu higieny ciała,
- zmiana pieluchomajtek,
- motywowanie do spożywania większej ilości płynów,
- przygotowanie posiłków,
- pranie, prasowanie,
- spacery,
- podlewanie kwiatów.

Wymagania:

- znajomość języka niemieckiego przynajmniej w stopniu podstawowym,
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą (również doświadczenie nabyte w opiece nad bliskimi),
- cierpliwość, empatia, wyrozumiałość,
- mile widziane prawo jazdy kat. B, referencje, listy od podopiecznych oraz wspólne zdjęcia.

Oferujemy:

- oferujemy legalną pracę w Niemczech,
- wiele ciekawych ofert z możliwością szybkiego wyjazdu,
- wysokie wynagrodzenie oraz dodatki dla nowych jak i stałych opiekunek,
- indywidualny dobór ofert w zależności od doświadczenia i znajomości językowej,
- opłacanie wszystkich składek i ubezpieczenia społecznego ZUS,
- przejazd w obie strony,
- małe mieszkanie (dwa pokoje, łazienka, kuchnia)
- internet, tv.

Zachęcamy do aplikowania!
KONTAKT Help
Śniadeckich 22/1a 85-011 Bydgoszcz
tel.: 518788038

Opieka nad osobą starszą w Stuttgarcie. Od zaraz.

Region: Cała Polska

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.