Konsultant ds. rekrutacji, - oferta pracy - GoldenLine.plBlueGlobal - Konsultant ds. rekrutacji

Blu Global jedna z wiodących w Europie firm pośredniczących w znajdowaniu pracy, utworzona w 2011 roku, działająca w 16 krajach i zatrudniająca Rekruterów w ponad 150 dużych miastach, poszukuje osób z doświadczeniem na stanowisko:

Konsultant ds. rekrutacji

Czy chcesz sam decydować ile zarabiasz?

Czy chcesz pracować dla renomowanej angielskiej firmy Blu Global?

Czy chcesz sam ustalać, kiedy pracujesz i być szefem dla samego siebie?

Blu Global zapewnia swobodę działania, wszelkie narzędzia potrzebne do pracy Rekrutera, organizuje warsztaty pomagając rekruterom w codziennej pracy, daje szansę na zmianę Twojej przyszłości wykorzystując nasze metody rekrutacji.

Obowiązki:

  • Planowanie rozwiązań rekrutacyjnych
  • Pozyskiwanie kandydatów z portali internetowych pośredniczących w znajdowaniu pracy, z mediów społecznościowych, z baz danych
  • Rozmowy kwalifikacyjne  z kandydatami
  • Zapewnienie doskonałej obsługi klienta kandydatom
  • Wybór kandydatów zgodnie z wymaganiami Blu Global
  • Współpraca z naszym zespołem w Wielkiej Brytanii w celu przestrzegania należytego procesu selekcji
  • Przestrzeganie dziennych limitów kontaktowania się z kandydatami do pracy, odpowiednia ilość wykonanych połączeń telefonicznych

Wymagania:

  • Posiadanie co najmniej 2-letniego doświadczenia w sprzedaży lub w obsłudze klienta
  • Posiadanie wysokich zdolności interpersonalnych, nastawienie na osiąganie wyników
  • Zainteresowanie  budową wyjątkowej i wysoce satysfakcjonującej kariery zawodowej
  • Bardzo dobry poziom języka angielskiego
  • Dobre umiejętności obsługi komputera

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń, na który sam masz wpływ
  • Konkurencyjną struktura bonusów w zależności od skuteczności
  • Możliwość zarządzania własnym czasem

Jeśli jesteś zainteresowany i chcesz doświadczyć znacznej zmiany w życiu zawodowym, odkryj nasze nadchodzące wydarzenia i zarezerwuj swój bezpłatny bilet!

bluglobalrecruiterpresentations.eventbrite.co.uk

Jeśli zwróciliśmy Twoją uwagę, prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku:

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.