Praca w Niemczech dla opiekunki osób starszych. Lamspringe / Sehlem-rozpoczęcie październik/listopad., - oferta pracy - GoldenLine.plHelp24 - Praca w Niemczech dla opiekunki osób starszych. Lamspringe / Sehlem-rozpoczęcie październik/listopad.

Jesteśmy firmą z Bydgoszczy, która oferuje pracę opiekunkom na terenie Niemiec. Naszym celem jest niesienie pomocy oraz opieka nad osobami starszymi. Tworzymy zespół osób posiadających wieloletnie doświadczenie w organizacji legalnego zatrudnienia opiekunom. W naszej siedzibie mieszczącej się w Bydgoszczy, szybko i sprawnie dobierzemy odpowiednią ofertę pracy. Wspieramy również niemieckie rodziny zapewniając profesjonalną opiekę ich bliskim. HELP gwarantuje najwyższą jakość usług łącząc interesy opiekunów i podopiecznych. Proponujemy uczciwe warunki umowy oraz solidne wynagrodzenie za dobrze wykonywaną pracę. Naszym pracownikom gwarantujemy stabilne zatrudnienie i możliwość ciągłego rozwoju. Do głównych wartości, które cenimy, należą: uczciwość, odpowiedzialność, poświęcenie, empatia a przede wszystkim chęć niesienia pomocy, która dla nas jest sensem istnienia.

Miejscowość: 31195 Lamspringe / Sehlem

Podopieczna, 82 lata, 56 kg, 154 cm

Dolegliwości:

- demencja z widoczną skłonnością ku chorobie Alzheimera

- podopieczna trzy razy w tygodniu chodzi do domu opieki dziennej i wówczas od 9:00 – 16:30 jest poza domem

- pacjentka jest diabetykiem,

- ma trudności w poruszaniu się,

- podopieczna porusza się w domu przy pomocy rollatora, a na zewnątrz korzysta z wózka inwalidzkiego,

- pomaga w transferze łóżko – wózek inwalidzki,

- częściowa inkontynencja,

- do podopiecznej raz dziennie przychodzi personel medyczny,

- personel medyczny będzie odwiedzał podopieczną również po przyjeździe opiekunki,

- częściowe problemy ze słuchem i z widzeniem,

- podopieczna korzysta z aparatu słuchowego,

- nosi okulary,

- wchodzenie po schodach możliwe jest przy pomocy opiekunki,

- osoba częściowo zdezorientowana,

- wymagana jest pomoc opiekunki podczas utrzymania higieny ciała,

- wymagane jest wsparcie podczas ubierania się/rozbierania,

- konieczna jest pomoc podczas jedzenia i picia,

- pani spokojnie przesypia noce.

Podopieczna mieszka wraz z mężem na terenie gminy w wiejskiej okolicy, w domu jednorodzinnym.. Preferowana jest opiekunka w wieku powyżej 30 lat z komunikatywną bądź dobrą znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem w pracy w opiece z pacjentami z demencją. Mile widziana osoba empatyczna i serdeczna. W przypadku opiekunki palącej, palenie możliwe jest jedynie na zewnątrz. Mile widziana jest osoba, która będzie gotowa zorganizować czas podopiecznej – np. czytanie, wspólne spacery, gry towarzyskie. Opiekunka powinna być także świadoma co do samodzielnej pracy.

Podopieczna trzy razy w tygodniu chodzi do domu opieki dziennej i wówczas od 9:00 – 16:30 jest poza domem.

Obowiązki:

- prowadzenie domu,

- pomoc w utrzymaniu higieny ciała,

- pranie / prasowanie,

- gotowanie,

- robienie zakupów,

- dotrzymywanie towarzystwa.

Oferujemy:

- oddzielny pokój,

- oddzielna łazienka,

- telewizja,

- internet,

- dostęp do telefonu,

- zakup biletów.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie wypełnionego formularza aplikacyjnego wraz ze zdjęciem na stronie: www.help24.info

Wysłanie wiadomości e-mail na adres: j.lewandowska@help24.info   lub kontakt  telefoniczny z konsultantką z Działu Rekrutacji: Joanna Lewandowska 881 777 177

Prosimy o dołączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Praca w Niemczech dla opiekunki osób starszych. Lamspringe / Sehlem-rozpoczęcie październik/listopad.

Region: Cała Polska