Operator produkcji (m/k), Bolesławiec - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Operator produkcji (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodach I biznesach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Operator produkcji (m/k)

Miejsce pracy: Bolesławiec

Nr. ref.: a0t5800000DONo8AAH

Obowiązki:

  • wzrokowa kontrola jakości,
  • obsługa maszyn,
  • wypełnianie raportów produkcyjnych,
  • właściwa i terminowa realizacja wyznaczonych zadań.

Wymagania:

  • zdolności manualne,
  • dobry wzrok,
  • spostrzegawczość,
  • sprawność fizyczna,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • mile widziane doświadczenie na produkcji.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premia,
  • umowę o pracę na pełny etat,
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia u klienta po okresie próbnym,
  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w renomowanej firmie produkcyjnej,
  • możliwość awansu wewnętrznego,
  • szeroki pakiet szkoleń wewnętrznych,
  • proces wdrożenia dla nowego pracownika,
  • perspektywy rozwoju i realizacji ambicji zawodowych,
  • eventy dla pracowników i ich rodzin,
  • miłą i przyjazną atmosferę w pracy,
  • ciągły kontakt z nowoczesnymi technologiami,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.