specjalista ds. IT, Ożarów Mazowiecki - oferta pracy - GoldenLine.plRandstad Polska - specjalista ds. IT

Randstad Technologies specjalizuje się w rekrutacjach z obszaru informatyki oraz z pogranicza informatyki i biznesu. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów na poziomie wszystkich szczebli organizacyjnych.

specjalista ds. IT

Nr ref.: 47469

Praca stała

Lokalizacja: Ożarów Mazowiecki

Zakres obowiązków:

  • wsparcie dla użytkowników pracujących w biurze oraz w terenie (First Level Support)
  • usuwanie awarii technicznych systemów informatycznych, w razie potrzeby ze wsparciem międzynarodowej centrali IT
  • konfigurowanie stanowisk pracy / laptopów z systemem Windows
  • konfigurowanie i administrowanie telefonami komórkowymi
  • opieka nad sprzętem komputerowym firmy
  • wymiana informacji i wiedzy z centralą w Niemczech

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe w zakresie IT lub min. 2 lata pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie zawodowe o podobnym zakresie odpowiedzialności
  • doświadczenie w opiece nad stanowiskami pracy z systemem Windows
  • znajomość urządzeń mobilnych Apple/iOS
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • wiedza techniczna w zakresie budowy komputerów i sieci
  • prawo jazdy

Oferta:

  • umowa o pracę i długofalowa współpraca
  • realna szansa na rozwój zawodowy
  • miła, kameralna atmosfera pracy
  • pakiet medyczny
  • miejsce zatrudnienia: Ożarów Mazowiecki (oraz przynajmniej na początku konieczność wyjazdów do innych lokalizacji w Polsce)

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

www.randstad.pl