Dyrektor Oddziału, Lublin - oferta pracy - GoldenLine.plMostostal - Dyrektor Oddziału

Mostostal Warszawa S.A. jest firmą budowlaną, której historia sięga 1945 roku. Nasza działalność rozpoczęła się od odbudowy mostów. Obecnie oferujemy szeroki zakres usług, realizując przedsięwzięcia z zakresu budownictwa ogólnego, przemysłowego, energetycznego, inżynierskiego, drogowego oraz ochrony środowiska. Wykonujemy duże i prestiżowe projekty budowlane, pełniąc funkcję generalnego wykonawcy i obsługując partnerów krajowych i zagranicznych. Od 1999 roku naszym strategicznym partnerem i udziałowcem jest Acciona  – hiszpański potentat na światowym rynku budowlanym, zatrudniający ponad 30.000 pracowników w 30 krajach na świecie.

Dyrektor Oddziału

Miejsce pracy: Lublin

Region: lubelskie

Zakres zadań:

  • zapewnienie sprawnej realizacji przedsięwzięć budowlanych i rozwój biznesu; zarządzanie podległą jednostką organizacyjną
  • pozyskiwanie informacji na temat planowanych inwestycji na przypisanym obszarze terytorialnym,
  • udział w tworzeniu strategii dla danego obszaru,
  • monitorowanie i analizowanie danych rynkowych dotyczących branży, inwestorów, działań konkurencji i wyniku działań handlowych,
  • podtrzymywanie relacji z istniejącymi klientami,
  • analizowanie konkurencyjności Spółki na rynku oraz określanie kierunków polityki cenowej,
  • opracowywanie budżetu Oddziału,
  • nadzór nad realizowanymi kontraktami, analiza ich wyników, bieżące raportowanie do zarządu.

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane budowlane lub w zakresie marketingu i zarządzania,
  • min. 6 lat doświadczenia zawodowego w zakresie pozyskiwania i nadzoru inwestycji infrastrukturalnych,
  • min. 5 lat doświadczenia w zakresie budowy i zarządzania zespołem,
  • doskonała znajomość rynku infrastrukturalnego w podległym obszarze,
  • wiedza z zakresu zamówień publicznych i warunków kontraktowych FIDIC,
  • doświadczenie w pozyskiwaniu jak i współpracy z klientami prywatnymi i publicznymi,
  • doświadczenie w realizacji kontraktów infrastrukturalnych na stanowisku Dyrektora Oddziału/Kierownika Kontraktu,
  • praktyczne umiejętności negocjacyjne,
  • dobra znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • prawo jazdy kat. B i gotowość do odbywania podróży służbowych,
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i umiejętność budowania relacji z klientem wewnętrznym i zewnętrznym,
  • orientacja na efektywną realizację zadań i osiąganie założonych celów,
  • samodzielność, inicjatywa i kreatywność.

Za co cenią nas pracownicy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość długofalowej współpracy,
  • pracę w zróżnicowanym (m.in. wielopokoleniowym) zespole,
  • możliwość wykazania się posiadanymi umiejętnościami i wiedzą,
  • przyjazną atmosferę pracy,