Płytkarz, Aigueblanche - oferta pracy - GoldenLine.plInterKadra - Płytkarz

  InterKadra Sp z o.o. jest licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta we Francji poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Płytkarz

Miejsce pracy: Aigueblanche

Region: zagranica

Numer ref.: P/06/17/FR

Opis stanowiska:

  •  Układanie płytek w kurortach w Alpach Francuskich

Wymagania:

  •  min. 5 lata doświadczenia w pracy na stanowisku płytkarz
  • zdolności manualne,
  • dokładność, staranność

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na terenie Francji,
  •  umowę o pracę tymczasową,
  • 35 godzin pracy tygodniowo,
  • Nadgodziny płatne dodatkowo,
  • Zakwaterowanie zapewnione i opłacone,
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem.

Więcej informacji pod numerem telefonu: +12 290 44 20 / 666 826 905

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

Zainteresowanych prosimy o dopisanie w aplikacjach następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).