Ślusarz konstrukcyjny, różne lokalizacje w Badeni Wirtembergii, Bawarii - oferta pracy - GoldenLine.plKoncepcja - Ślusarz konstrukcyjny <br/><span id="uwagiDoStanowiska">Praca od zaraz - umowa - atrakcyjne wynagrodzenie!</span>

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat. Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.

Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926.

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU:

Ślusarz konstrukcyjny
Praca od zaraz - umowa - atrakcyjne wynagrodzenie!

Miejsce pracy: różne lokalizacje w Badeni Wirtembergii, Bawarii

Numer ref.: 9B-PA-DE

Obowiązki:

  • Montaż i demontaż maszyn produkcyjnych
  • Konserwacja narzędzi i urządzeń produkcyjnych
  • Prace ślusarskie z wykorzystaniem technik spawania (opcjonalnie)
  • Montaż i demontaż konstrukcji stalowych
  • Umiejętność czytania dokumentacji

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe jako ślusarz lub pokrewne
  • Znajomość rysunku izometrycznego i technicznego
  • Doświadczenie zawodowe min. 2 lata
  • Umiejętność spawania metodą MIG, MAG, TIG mile widziane
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny), znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej
  • Własny samochód mile widziany

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym
  • Zatrudnienie u pracodawcy niemieckiego na pełny etat
  • Wynagrodzenie: 2150 Euro netto składające się ze stawki godzinowej oraz diet dziennych i tygodniowych (nieopodatkowanych)
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Zakwaterowanie zorganizowane  przez pracodawcę, odpłatne
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych
  • Pracownicy wyjeżdżający za pośrednictwem naszego biura mogą korzystać z bezpłatnych konsultacji prawnych ze strony zaprzyjaźnionej z nami kancelarii prawnej  z siedzibą w Niemczech. Prawnicy rozmawiają po polsku. Kontakt do kancelarii udostępniamy po przepracowanym pełnym miesiącu.

Sposób aplikowania:

Aplikacje prosimy wysyłać na wskazany adres e-mail.

AGENCJA PRACY KONCEPCJA

UL.PODWALE 62/2

50-010 WROCŁAW

Tel. 71 343 80 73

www.koncepcja.eu

Jeżeli chcą mieć Państwo stały dostęp do nowych ofert pracy naszej firmy zapraszamy

do polubienia nas na facebooku:

Zapraszamy do naszego biura tłumaczeń www.tlumaczenia-koncepcja.pl

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.