DORADCA KLIENTA, Mszana Dolna - oferta pracy - GoldenLine.plTesco - DORADCA KLIENTA <br/><span id="uwagiDoStanowiska"><font size="3">PRACA W WYMIARZE 1/2 ETATU</font></span>

Oferta archiwalna

DORADCA KLIENTA
PRACA W WYMIARZE 1/2 ETATU

Miejsce pracy: Mszana Dolna

Numer ref.: 34257//17

TWOJE ZADANIA:

  • Obsługa klienta na najwyższym poziomie
  • Udzielanie klientom informacji odnośnie oferty handlowej
  • Naliczanie i przyjmowanie należności za zakupiony przez klientów towar
  • Nie wymagamy doświadczenia zawodowego, zapewniamy przeprowadzenie niezbędnych szkoleń przygotowujących do pracy

WYMAGANIA:

  • Zaangażowanie w pracę
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta
  • Uprzejmość, komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szeroki pakiet szkoleń na stanowisku pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość udziału w programach rozwojowych na inne stanowiska pracy
  • Możliwości rozwoju zawodowego (80% kadry kierowniczej pochodzi z awansów  wewnętrznych)
  • Zniżkę 10% na zakupy w Tesco dla pracowników z 6-miesięcznym stażem pracy oraz 20% zniżki na posiłki w sieci Bistro
  • Bony świąteczne, bony okolicznościowe na rozpoczęcie roku szkolnego, wyprawka na urodzenia dziecka, upominki jubileuszowe za staż pracy
  • Pracę dla osób pełnoletnich w każdym wieku
  • Osoby niepełnosprawne są mile widzianymi kandydatami

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

ZAAPLIKUJ