Poszukujemy opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Aplikuj już dziś!, - oferta pracy - GoldenLine.plHelp24 - Poszukujemy opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Aplikuj już dziś! <br/><span id="uwagiDoStanowiska">Opiekunka/opiekun osoby starszej w Niemczech.</span>

Jesteśmy firmą z Bydgoszczy, która oferuje pracę opiekunkom na terenie Niemiec. Naszym celem jest niesienie pomocy oraz opieka nad osobami starszymi. Tworzymy zespół osób posiadających wieloletnie doświadczenie w organizacji legalnego zatrudnienia opiekunom. W naszej siedzibie mieszczącej się w Bydgoszczy, szybko i sprawnie dobierzemy odpowiednią ofertę pracy. Wspieramy również niemieckie rodziny zapewniając profesjonalną opiekę ich bliskim. HELP gwarantuje najwyższą jakość usług łącząc interesy opiekunów i podopiecznych. Proponujemy uczciwe warunki umowy oraz solidne wynagrodzenie za dobrze wykonywaną pracę. Naszym pracownikom gwarantujemy stabilne zatrudnienie i możliwość ciągłego rozwoju. Do głównych wartości, które cenimy, należą: uczciwość, odpowiedzialność, poświęcenie, empatia a przede wszystkim chęć niesienia pomocy, która dla nas jest sensem istnienia.

Poszukujemy opiekunki/opiekuna osób starszych w Niemczech. Aplikuj już dziś!
Opiekunka/opiekun osoby starszej w Niemczech.

Region: Cała Polska

Podopieczny, 90 lat, 74 kg, 178 cm

Miejscowość: 52076 Aachen-Walheim

Start: 01. 10

Dolegliwości:

- nowotwór,

- inkontynencja,

- rozedma płuc,

- schorzenie krążenia wieńcowego,

- zwężenie zastawki aortalnej,

- choroba nerek,

- leukemia,

- niewydolność pracy nerek,

- osoba po udarze (sprzed 12 lat),

- cierpi na chorobę zwłóknienia płuc,

- zastawka serca,

- podopieczny korzysta ze specjalistycznego aparatu oddechowego (wymieniany przez pielęgniarkę),

- porusza się przy pomocy wózka inwalidzkiego,

- przyjmuje leki,

- porusza się przy pomocy rollatora,

- pacjent ma częściowe kłopoty ze słuchem i ze wzrokiem,

- podopieczny nosi okulary,

- korzysta z krzesła toaletowego, windy po schodach, windy łazienkowej, butelki na mocz,

- korzysta także ze specjalistycznego łóżka pielęgnacyjnego i wózka elektryczny,

- do podopiecznego przychodzi codziennie personel medyczny, który wykonuje czynności pielęgnacyjne,

- z reguły przesypia noce (sporadycznie wstaje w nocy- ok. 3 razy),

- nie stosuje specjalnej diety.

Podopieczny mieszka w domu jednorodzinnym w mieście wraz z żoną. Na miejscu jest dobre połączenie z komunikacją miejską. Do miejscowości Walheim jest 5 minut drogi, a do Aachen około 20-30 minut busem. Podopieczny jest osobą pełną humoru, cierpliwą i przyjaźnie usposobioną. W wolnym czasie lubi czytać i oglądać filmy. Nie stosuje specjalnej diety, ale lubi jeść zupy, czy słodycze.

Opiekunka będzie miała wsparcie ze strony pomocy domowej około 4-5 razy w tygodniu. Klucze do domu ma pomoc domowa, jak i żona podopiecznego. W wielu czynnościach będzie pomagała żona. Preferowana jest opiekunka w wieku około 30 lat z dobrą lub bardzo dobrą znajomością j. niemieckiego. Mile widziana zadbana pani, która umie dobrze gotować. Koniecznie niepaląca.

Osobą kontaktową jest żona podopiecznego.

Obowiązki:

- prowadzenie domu,

- pomoc w utrzymaniu higieny ciała,

- pranie / prasowanie,

- robienie zakupów,

- gotowanie,

- dotrzymanie towarzystwa.

Oferujemy:

- osobna powierzchnia mieszkaniowa,

- oddzielna łazienka i toaleta,

- telewizja,

- internet,

- zakup biletów.

Wymagania:

  • powyżej 21 roku życia
  • prawo jazdy kat. B,
  • ze znajomością języka niemieckiego, pozwalającą na codzienną komunikację,
  • z doświadczeniem w opiece nad osobą starszą bądź chorą,
  • odpowiedzialnych, z dużą empatią, o miłym usposobieniu,
  • dodatkowym atutem będzie certyfikat opiekuna lub wykształcenie pielęgniarskie,
  • mile widziane referencje,

 Oferujemy:

  •    atrakcyjne wynagrodzenie,
  •    zakup biletów,
  •    legalną formę zatrudnienia,
  •    opłacanie świadczeń ZUS,
  •    pozyskiwanie druku o legalnym delegowaniu A1,
  •    stały kontakt z koordynatorem,
  •    szybkie wyjazdy,
  •    dodatki oraz premie.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie wypełnionego formularza aplikacyjnego na stronie:

www.help24.info

 lub o wiadomość mailową na adres:

j.kuligowska@help24.info

lub kontakt  telefoniczny z konsultantką z Działu Rekrutacji:

Justyna Kuligowska 881 777 177

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.