Pielęgniarka intensywna opieka pozakliniczna (1:1), Drezno - oferta pracy - GoldenLine.plParetti - Pielęgniarka intensywna opieka pozakliniczna (1:1)

Oferta archiwalna

Pielęgniarka intensywna opieka pozakliniczna (1:1)

Miejsce pracy: Drezno

Region: Cała Polska

Opis stanowiska:

  • indywidualna opieka pielęgniarska nad pacjentem (w domu pacjenta, przydział 1:1)
  • obserwacja głównych parametrów życiowych pacjenta
  • obsługa urządzeń medycznych (respiratorów, urządzeń doprowadzających tlen) - możliwość przyuczenia
  • asystowanie przy zabiegach medycznych
  • wykonywanie zabiegów pielęgnacyjno - leczniczych
  • prowadzenie dokumentacji medycznej

Wymagania:

  • wykształcenie pielęgniarskie (licencjat, magister pielęgniarstwa), tytuł pielęgniarki dyplomowanej po studium medycznym
  • prawo do wykonywania zawodu na terenie Niemiec (pomagamy przy nostryfikacji dyplomu)
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (minimum B2)
  • chęć do opieki nad osobami wymagającymi intensywnej opieki medycznej
  • dobra organizacja pracy, empatia
  • doświadczenie zawodowe nie jest wymagane

Oferujemy:

  • możliwość pracy w pełnym / niepełnym wymiarze czasu pracy (Vollzeit / Teilzeit), możliwość ustalenia indywidualnego rozkładu czasu pracy (dni, godziny)
  • umowę o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
  • stabilne zatrudnienie oraz możliwość rozwoju, udział w szkoleniach m.in. DIGAB (Deutsche interdisziplinäre Gesellschaft für außerklinische Beatmung)
  • atrakcyjne wynagrodzenie (naliczane według kwalifikacji, doświadczenia, przynależności do klasy podatkowej w Niemczech)
  • dodatkowe wsparcie finansowe dla rodzin z dzieckiem do 6. roku życia

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.