Pracownik Transportu Wewnętrznego, Opole - oferta pracy - GoldenLine.plParetti - Pracownik Transportu Wewnętrznego

PARETTi Rekrutacja - tworzona przez Zespół Specjalistów wspierających procesy rekrutacyjne Agencja Doradztwa Personalnego, o numerze wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 9838, poszukuje dla swojego Klienta osoby do pracy na stanowisku:

Pracownik Transportu Wewnętrznego

Miejsce pracy: Opole

Region: opolskie

Numer ref.: PTW/OP/2016

Obowiązki:

  • Rozładunek i załadunek towaru do pakowania wyrobów gotowych, opakowań, produktów promocyjnych
  • Załadunek przepakowanych palet
  • Foliowanie palet
  • Prace porządkowe w dziale
  • Udział w działaniach usprawniających proces przepakowywania wyrobu
  • Zachowanie standardów bezpieczeństwa, jakości, ochrony środowiska

Wymagania:

  • Chęć do podjęcia stałej współpracy
  • Odpowiedzialność
  • Zaangażowanie
  • Uprawnienia na wózek widłowy lub chęć do ich wyrobienia przez rozpoczęciem zatrudnienia
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie: techniczne, mechaniczne, spożywcze
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • Umiejętność pracy w zespole, nastawienie na rezultat
  • Operatywnośc, spostrzegawczość
  • Mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie
  • System pracy czterobrygadowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju
  • Pracę od zaraz

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.paretti.pl

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.