Rekruter zewnętrzny, Opole - oferta pracy - GoldenLine.plParetti - Rekruter zewnętrzny

PARETTi Rekrutacja  jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy TymczasowejDoradztwa Personalnegooraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicąwpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecniedla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Rekruter zewnętrzny

Miejsce pracy: Opole

Region: opolskie

Opis stanowiska:

  • Planowanie i organizowanie spotkań rekrutacyjnych w biurze
  • Wyjazdy służbowe
  • Prowadzenie spotkań rekrutacyjnych w terenie
  • Aktywne pozyskiwanie nowych kandydatów do pracy

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Umiejętność pracy z ludźmi
  • Komunikatywność
  • Samodzielność
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę zlecenie na okresie próbnym z możliwością przejścia na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie stałe oraz premiowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.