Pomocnik Stolarza, Bąków - oferta pracy - GoldenLine.plParetti - Pomocnik Stolarza

Oferta archiwalna

Pomocnik Stolarza

Miejsce pracy: Bąków

Region: opolskie

Numer ref.: PS/2017/B

Opis stanowiska:

  • Pomoc przy produkcji
  • Obsługa podstawowych narzędzi stolarskich
  • Dbanie o bezpieczeństwo i czystość w miejscu pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe - mile widziane
  • Podstawowa wiedza z zakresu pracy stolarza
  • Chęć i motywacja do pracy

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość przyuczenia do zawodu
  • Pracę na jedną zmianę

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.