Opiekunka, - oferta pracy - GoldenLine.plFrigga - Opiekunka

FRIGGA to dynamicznie rozwijająca się firma, specjalizujemy się w kompleksowych rozwiązaniach z zakresu rekrutacji wykwalifikowanego personelu opiekuńczego oraz personelu medycznego.
Firma istnieje na rynku europejskim od 2009 roku obsługując klientów z Niemiec i Luksemburga.
Naszym pracownikom zapewniamy indywidualne podejście oraz stałą opiekę koordynatorów. Z pasją i zaangażowaniem poszukujemy nowych rozwiązań personalnych wspomagających rynek opieki nad seniorami oraz osobami z deficytami psychoruchowymi. Zapewniamy pełną obsługę w zakresie wyszukiwania miejsc pracy dla opiekunek oraz wykwalifikowanego personelu medycznego średniego szczebla. Ambicją naszej firmy jest zaspokajanie potrzeb Klientów, poszukujących najwyższych standardów usług.

Opiekunka

Podopieczny i podopieczna

Mężczyzna: 89lat, 173cm, 80kg

Dolegliwości:

- II stopień niepełnosprawności

- niewydolność serca

- początek demencji

- inkontynencja

- zastawki serca

- po operacji kręgosłupa

- korzysta także z rolatora i wózka

- częściowy transfer z wózka z łózka

- jest aktywny w transferze

- problemy ze wzrokiem i ze słuchem

- nosi okulary

- nie ma problemów zasypianiem i przesypianiem nocy

Dodatkowe informacje: raz w tygodniu przychodzi pomoc medyczna, przeprowadza kąpiel. Środki pomocnicze: rolator, wózek, łóżko specjalistyczne.

Obowiązki:

- pomoc w utrzymaniu higieny ciała, pielęgnacja ciała tylko w łóżku

- motywowanie do spożywania większej ilości płynów

- zmiana pieluchomajtek

- pomoc w zmianie odzieży

Kobieta: 90 lat, 160cm, 45kg

- osteoporoza

- po zawale

- porusza się za pomocą laski

- wymaga pomocy w trakcie wstania z łóżka

- problemy ze słuchem

Dodatkowe informacje: raz w tygodniu przychodzi pomoc medyczna, pomaga podopiecznej w kąpieli. Podopieczna chce chętnie pomagać w przygotowaniu posiłku.

Obowiązki:

- pomoc w utrzymaniu higieny ciała

- motywować do spożywania większej ilości płynów

Ogólne obowiązki:

- gotowanie i podanie posiłku podopiecznym

- utrzymanie porządku w domu

- pranie i prasowanie

- robie zakupów

- wspólne spacery

Podopieczni mieszkają w domu jednorodzinnym. Duże zakupy robi rodzina.

Oferujemy:

- własny pokój

- własna łazienka

-Internet

- TV

Poszukujemy kandydatów:
- powyżej 21 roku życia,
- ze znajomością języka niemieckiego, pozwalającą na codzienną komunikację,
- z doświadczeniem w opiece nad osobą starszą bądź chorą,
- odpowiedzialnych, z dużą empatią, o miłym usposobieniu,
- dodatkowym atutem będzie certyfikat opiekuna lub wykształcenie pielęgniarskie,
- mile widziane referencje,

Na miejscu zapewniony jest:
- oddzielny pokój
- internet
- radio
Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- zakup biletów,
- legalną formę zatrudnienia,
- opłacanie świadczeń ZUS,
- pozyskiwanie druku o legalnym delegowaniu A1,
- stały kontakt z koordynatorem,
- szybkie wyjazdy,
- dodatki oraz premie.

Nie pobieramy żadnych prowizji od opiekunek!

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie wypełnionego formularza aplikacyjnego wraz ze zdjęciem (warunek konieczny) na adres e mail p.marszan@friggawork.pl bądź kontakt telefoniczny z konsultantką z Działu Rekrutacji 514686493.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.”

www.friggawork.pl

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.