Tokarz CNC Mazak - Niemcy, Villingen-Schwenningen - oferta pracy - GoldenLine.plPROFESJA - Tokarz CNC Mazak - Niemcy

Naszym Klientem jest nowoczesna niemiecka firma specjalizująca się w produkcji maszyn obróbki skrawaniem i narzędzi.

Tokarz CNC Mazak - Niemcy

Miejsce pracy: Villingen-Schwenningen

Region: zagranica

Numer ref.: TOK/DE

Zakres Obowiązków

  • Obsługa, programowanie i ustawianie tokarek CNC przy zachowaniu najwyższej jakości wykonania, dokonywanie pomiaru i bieżącej kontroli jakości.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy z centrami tokarskimi CNC Mazak Multiplex i Integrex.
  • Sprawna i efektywna umiejętność wprowadzania programów i korekt, ustawienia i obsługi.
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi.
  • Utrzymywanie maszyny w należytym stanie, uzupełnianie płynów chłodzących, czyszczenie itp.
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość rysunku technicznego
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

  • Praca na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wyników pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pomoc w załatwieniu formalności

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.