Poocnik budowlany - Super Stawka!!!, - oferta pracy - GoldenLine.plJobTicket - Poocnik budowlany - Super Stawka!!!

JobTicket Sp. z o.o. numer agencji 12712, www.job-ticket.eu, poszukuje dla swojego Klienta w Niemczech okolice Chemnitz kandydatów na stanowisko:

Poocnik budowlany - Super Stawka!!!

Numer ref.: 126/UMZ/JT/DE/17

Zakres obowiązków:

  • wyrównywanie powierzchni, niwelowanie nierówności, szpachlowanie
  • przygotowywanie powierzchni do pokrycia farbami
  • oklejanie, szlifowanie, gipsowanie małych powierzchni

Wymagane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikowanie się w miejscu pracy
  • wytrzymałość i dobra kondycja fizyczna
  • posiadanie samochodu osobowego

Mile widziane:

  • gotowość do pracy w nadgodzinach.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie wg stawki 10,52 € brutto/godz. oraz dieta ok 16,00 € netto dziennie
  • stabilne zatrudnienie
  • zwrot kosztów dojazdu do Niemiec
  • zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę,
  • umowę z polską agencją na niemieckich warunkach

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o aplikację mailową na adres:

produkcja@job-ticket.eu

lub kontakt telefoniczny z biurem w Łodzi: 42 207 20 15.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.