Analityk Biznesowy, Opole - oferta pracy - GoldenLine.plFuture Processing - Analityk Biznesowy

Oferta archiwalna

Analityk Biznesowy

Miejsce pracy: Opole

Region: opolskie

Opis stanowiska:

  • badanie potrzeb potencjalnych klientów / użytkowników końcowych
  • przełożenie biznesowych potrzeb potencjalnych klientów na język zrozumiały dla zespołu programistycznego
  • współtworzenie wizji produktu
  • definiowanie, weryfikowanie i zarządzanie wymaganiami w ciągu całego procesu wytwarzania oprogramowania
  • tworzenie dokumentacji oraz wizualizacji procesów pomagających zebrać i usystematyzować biznesową wiedzę projektową
  • budowanie wiedzy domenowej w zespole

Czego oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na pokrewnym stanowisku
  • zdolności analitycznego myślenia
  • umiejętności rozmów z potencjalnymi klientami i użytkownikami końcowymi
  • bardzo dobrych umiejętności interpersonalnych, proaktywności oraz samodzielności
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • umiejętność robienia researchu
  • otwartości, kreatywności, umiejętności pracy w zespole
  • mile widziana znajomość zwinnych metod tworzenia oprogramowania

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia
  • Realny rozwój Twoich umiejętności:
    • praca przy tworzeniu innowacyjnego produktu dla uczestników rynku pszczelarskiego w Polsce i na świecie
    • projekty dla klientów z Polski i zagranicy przy wykorzystaniu najnowszych technologii
    • indywidualny plan rozwoju i ścieżka kariery koordynowana przez naszą wewnętrzną jednostkę szkoleniową
    • możliwość zdobywania certyfikatów branżowych i uczestnictwa w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych, a także w konferencjach branżowych
  • Komfort pracy:
    • realny wpływ na przebieg projektu
    • elastyczny czas pracy (m.in. możliwość łączenia pracy ze studiami dziennymi czy częściową pracę zdalną)
  • Coś jeszcze:
    • darmowy lunch w piątek
    • benefity pracownicze oraz inne czasoumilacze, np. Olimpiada FP
Do składania aplikacji zachęcamy także osoby z niepełnosprawnością.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.