Wsparcie Produkcji, Grójec - oferta pracy - GoldenLine.plCRS - Wsparcie Produkcji

CRS Polska Sp. z o.o. to nowatorska firma, która jakość stawia zawsze na pierwszym miejscu. Od kilkudziesięciu lat z powodzeniem świadczymy usługi w zakresie kontroli jakości części w branży motoryzacyjnej na arenie międzynarodowej.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Wsparcie Produkcji

Miejsce pracy: Grójec

Region: mazowieckie

ZADANIA:

  • Wsparcie produkcji - praca przy produkcji części samochodowych,
  • Raportowanie wyników kontroli.

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA - PROWADZIMY SZKOLENIA WDRAŻAJĄCE

WYMAGANIA:

  • Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe,
  • Szukasz stałego zatrudnienia (2 zmiany),
  • Jesteś samodzielny, zaangażowany i chcesz się rozwijać?

OFERUJEMY:

  • Umowę zlecenie z możliwością długotrwałej współpracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + motywacyjny system premiowy,
  • Możliwość awansu i rozwoju swoich umiejętności,
  • Pracę w miłej atmosferze pod opieką Koordynatora.

Wszystko w pełni ON-LINE, bez wychodzenia z domu, bez CV i listu motywacyjnego. O dowolnej porze i w dowolnym miejscu każda osoba zainteresowana nawiązaniem współpracy może przystąpić do procesu rekrutacyjnego, sprawdzić swoje kompetencje i wymagania na Kontrolera Jakości CRS.