technik serwisu , Wojkowice Kościelne - oferta pracy - GoldenLine.plRandstad Polska - technik serwisu

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.Dla naszych Pracowników Tymczasowych przygotowaliśmy pakiet benefitów Randstad PLUS.Odkryj PLUSy pracy z Randstad! Dowiedz się więcej na www.randstad.pl/kandydat/randstad-plus/

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się sprzedażą, serwisem, leasingiem wózków widłowych, obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

technik serwisu

Nr ref.: 46186

Praca stała

Lokalizacja: Wojkowice Kościelne

Zakres obowiązków:

  • Naprawy wózków widłowych różnych producentówu Klienta i na miejscu w serwisie
  • Wypełnianie protokołów napraw
  • Kontakty z Klientami (sprzedaż produktów iusług serwisowych, umawianie terminów, organizacja transportu maszyny itp.)
  • Kontrola stanów magazynowych

Oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku technika serwisu
  • Konieczne uprawnienia IIWJK lub WJK (konserwator wózka widłowego)
  • Prawo jazdy kat. B

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Premia procentowa od osiąganych obrotów
  • Narzędzia potrzebne do pracy
  • Szkolenia
  • Stabilne zatrudnienie i dobrą atmosferę pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

www.randstad.pl