Specjalista ds. Ochrony Środowiska, Murów - oferta pracy - GoldenLine.plParetti - Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Oferta archiwalna

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Miejsce pracy: Murów

Region: opolskie

Numer ref.: SDOŚ/2017/M

Opis stanowiska:

  • Koordynowanie i nadzorowanie działalności firmy w zakresie ochrony środowiska
  • Prowadzenie dokumentacji  z obszaru ochrony środowiska
  • Tworzenie raportów i opracowań odnośnie oddziaływania przedsiębiorstwa na środowisko
  • Wyznaczanie oraz analizowanie parametrów dotyczących stanu zanieczyszczenia środowiska
  • Współpraca z pozostałymi działami w zakresie ochrony środowiska
  • Kontrolowanie procesu przestrzegania przepisów ochrony środowiska
  • Uczestnictwo w realizacji polityki środowiskowej firmy
  • Udzielanie informacji właściwym organom odnośnie stanu środowiska

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej – mile widziane w branży drzewnej
  • Uprawnienia z zakresu ochrony środowiska, PPOŻ i znajomość prawa w tym obszarze
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność obsługi programu MS Office
  • Czynne prawo jazdy kategorii B
  • Umiejętność obsługi Klienta
  • Precyzyjność przy realizacji określonych zadań
  • Umiejętność organizacji pracy

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.