Elektryk (m/k), Czarna Woda - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Elektryk (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodach I biznesach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Elektryk (m/k)

Miejsce pracy: Czarna Woda

Nr. ref.: a0t5800000DNZcRAAX

Obowiązki:
  • zapewnienie bieżącej pracy maszyn,
  • usuwanie usterek i awarii,
  • dokonywanie napraw w zakresie mechanicznym i elektrycznym,
  • przeprowadzanie okresowych przeglądów i konserwacji maszyn,
  • gromadzenie danych o awariach i ich analiza oraz określanie przyczyn,
  • posługiwanie się dokumentacja techniczną,
  • wymiana ustawników elektropneumatycznych,
  • podłączenia i uruchamianie regulatorów temperatury, ciśnienia,
  • podłączenia i uruchamianie wskaźników poziomu, prędkości przepływu,
  • dobieranie, instalowanie środków ochrony przeciwporażeniowej.

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie średnie lub zawodowe jako elektryk,
  • umiejętności naprawy zautomatyzowanych maszyn,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia w postaci podstawa + premia,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • miejsce pracy: Czarna Woda,
  • bezpłatny dowóz od strony Starogardu Gdańskiego i Czerska,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.