Koordynator działu HR, Nowy Tomyśl - oferta pracy - GoldenLine.plPGB - Koordynator działu HR

PGB dla swojego Klienta, firmy usługowej, działającej na arenie międzynarodowej, poszukuje osoby na stanowisko

Koordynator działu HR

Miasto: Nowy Tomyśl

Region: wielkopolskie

Numer ref.: KHR_0917_NT_ZAG

Obowiązki:

  • koordynacja procesów rekrutacyjnych

  • podejmowanie innowacyjnych działań rekrutacyjnych
  • prowadzenie employer brandingu
  • wsparcie rozwoju pracowników w obrębie struktury firmy i zarządzanie talentami
  • wdrażanie nowych pracowników w struktury firmy i pomoc w adaptacji

  • monitoring postępów pracy i udzielanie pracownikom informacji zwrotnej

  • odpowiedzialność za utrzymanie wysokich morali wśród pracowników i efektywne działanie systemu motywacyjnego

Wymagane:

  • wykształcenie wyższe

  • doświadczenie w obszarze HR na podobnym stanowisku min. 3 lata

  • ukierunkowanie na cel i samodzielność w działaniu

  • inicjatywa w działaniu
  • wysoka rzetelność oraz bardzo dobra organizacja pracy

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • nieszablonowe podejście do rozwiązywania zagadnień

Oferowane:

  • narzędzia potrzebne do wykonywania pracy

  • praca w międzynarodowym środowisku

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • szansa rozwoju w stabilnej organizacji

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.