regionalny manager sprzedaży, Zamość, Biłgoraj, Hrubieszów, Stalowa Wola - oferta pracy - GoldenLine.plRandstad Polska - regionalny manager sprzedaży

Dla naszego Klienta - międzynarodowej uznanej firmy kosmetycznej aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko

regionalny manager sprzedaży

Nr ref.: 47073

Praca stała

Lokalizacja: Zamość, Biłgoraj, Hrubieszów, Stalowa Wola

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie powierzonym regionem poprzez realizację właściwych standardów i procesów
  • odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe na powierzonym obszarze
  • budowanie efektywnego zespołu poprzez rozwój kompetencji własnych i jego członków
  • koordynowanie i organizowanie akcji oraz imprez promujących
  • odpowiedzialność za rekrutację zespołu

Oczekiwania:

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym
  • umiejętność prowadzenia szkoleń i prezentacji
  • zorientowanie na wynik
  • umiejętność zarządzania ludźmi
  • doswiadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • łatwość w budowaniu relacji oraz współpracy
  • umiejętności analityczne
  • dynamizm w działaniu
  • dobra organizacja pracy

Oferta:

  • umowa o współpracę
  • atrakcyjne warunki współpracy
  • dodatkowe benefity (prywatna opieka medyczna)
  • praca w stabilnej międzynarodowej organizacji
  • możliwości rozwoju zawodowego

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

www.randstad.pl