pracownik/pracownica produkcji, Końskie - oferta pracy - GoldenLine.plRandstad Polska - pracownik/pracownica produkcji

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

 Dla naszego Klienta, renomowanej firmy z branży automotive poszukujemy

pracownik/pracownica produkcji

Nr ref.: 23357

Praca tymczasowa

Lokalizacja: Końskie

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac produkcyjnych
  • wykonywanie prac monterskich
  • wykonywanie prac magazynowych
  • wykonywanie innych poleceń przełożonego

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dyspozycyjność do racy zmianowej (6:00 - 14:00 - 22:00)
  • tężyzna fizyczna
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

Oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • terminową wypłatę wynagrodzenia

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

www.randstad.pl