KONTROLER JAKOŚCI, Polkowice - oferta pracy - GoldenLine.plCRS - KONTROLER JAKOŚCI

CRS Polska Sp. z o.o. to nowatorska firma, która jakość stawia zawsze na pierwszym miejscu. Od kilkudziesięciu lat z powodzeniem świadczymy usługi w zakresie kontroli jakości części w branży motoryzacyjnej na arenie międzynarodowej.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

KONTROLER JAKOŚCI

Miejsce pracy: Polkowice

Region: dolnośląskie

ZADANIA:

  • Wizualna/jakościowa kontrola komponentów i wyrobu gotowego,
  • Raportowanie wyników kontroli i selekcji.

WYMAGANIA:

  • Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe,
  • Szukasz stałego zatrudnienia (3 zmiany)
  • Jesteś samodzielny, zaangażowany w pracę i chcesz się rozwijać?

OFERUJEMY:

  • Umowę zlecenie z możliwością długotrwałej współpracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + motywacyjny system premiowy,
  • Pracę w systemie 3 zmian z możliwością dopasowania zmiany do swojej dyspozycyjności,
  • Możliwość awansu i rozwoju swoich umiejętności,
  • Pracę w miłej atmosferze pod opieką Koordynatora.

Wszystko w pełni ON-LINE, bez wychodzenia z domu, bez CV i listu motywacyjnego. O dowolnej porze i w dowolnym miejscu każda osoba zainteresowana nawiązaniem współpracy może przystąpić do procesu rekrutacyjnego, sprawdzić swoje kompetencje i wymagania na Kontrolera Jakości CRS.

Chcesz uzyskać więcej informacji? Zadzwoń 725-252-582