doradca handlowy, Katowice - oferta pracy - GoldenLine.plRandstad Polska - doradca handlowy

Dla naszego Klienta, lidera na rynku producentów wózków widłowych, poszukujemy osób na stanowisko:

doradca handlowy

Nr ref.: 47062

Praca stała

Lokalizacja: Katowice

Zakres obowiązków:

  • aktywnepozyskiwanie klientów i utrzymywanie istniejących kontaktów
  • realizacjawyznaczonych planów sprzedaży
  • przygotowywanieofert handlowych i kalkulacji
  • negocjowanieumów w zakresie sprzedaży wózków widłowych
  • budowaniepozytywnego wizerunku Firmy na rynku

Oczekiwania:

  • wykształceniemin. średnie
  • doświadczeniehandlowe w sprzedaży produktów B2B
  • komunikatywnaznajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • komunikatywność,otwartość na potrzeby klienta
  • prawo jazdykat. B
  • dyspozycyjnośći gotowość do podróży służbowych

Oferta:

  • zatrudnieniena podstawie umowy o pracę
  • intensywneszkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne
  • bogaty pakietsocjalny (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy i inne)
  • narzędziaumożliwiające efektywną pracę (samochód służbowy, telefon, laptop)

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

www.randstad.pl