Konsultant ds przygotowania projektów Erasmus+ (praca zdalna), - oferta pracy - GoldenLine.plGLOSSA Szkoła Języków Obcych - Konsultant ds przygotowania projektów Erasmus+ (praca zdalna)

Oferta archiwalna

GLOSSA Szkoła Języków Obcych

GLOSSA specjalizuje się w organizacji kursów metodycznych i językowych dla nauczycieli. Począwszy od 2004 roku poszerzyliśmy naszą ofertę o pomoc w przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie wyjazdów w ramach programu Comenius, a następnie Erasmus+. W latach 2004 do 2017 powierzyło nam opracowanie wniosków kilka tysięcy nauczycieli z całej Polski, z czego ponad 90% otrzymało grant.

Konsultant ds przygotowania projektów Erasmus+ (praca zdalna)

Region: Cała Polska

Opis stanowiska

GLOSSA zatrudni osoby do pisania wniosków dla szkół w ramach akcji KA1 „Mobilność kadry edukacji szkolnej” programu Erasmus+.

Wymagania

  • ogólna znajomość programu Erasmus+ (cele, priorytety, itp.)
  • umiejętność logicznego i przekonywującego argumentowania
  • terminowość
  • doświadczenie w przygotowywaniu wniosków unijnych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • elastyczną pracę
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • możliwość kontynuacji współpracy w kolejnych latach edycji programu Erasmus+ (do roku 2020)
Zgłoszenia: CV + list motywacyjny

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.