Ślusarz - prace w przemyśle spożywczym, Opoczno - oferta pracy - GoldenLine.plFallwork - Ślusarz - prace w przemyśle spożywczym

FallWork Sp z o.o.
To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Ślusarz - prace w przemyśle spożywczym

Lokalizacja: Opoczno

– Region: łódzkie

– Nr Ref.: slrz-przmys/sp/2017/opcz

Opis stanowiska:

  • prace związane z montażem i remonatmi maszyn w przemyśle spożywczym

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne -  mile widziane
  • rzetelność oraz zaangażowanie do pracy
  • dyspozycyjność i możliwość wyjazdów w delegacje (cała Polska)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta
  • wynagrodzenie - 14 zł netto/h
  • zakwaterowanie gwarantowane przez pracodawcę

* Oferta pracy stałej

KONTAKT TELEFONICZNY: 733-003-766 lub 883-993-302

ZGŁOSZENIA OSOBISTE CODZIENNIE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 9-17 POD ADRESEM: BIURO REGIONALNE FALLWORK AL.SOLIDARNOŚCI 117 LOKAL 412, IV PIĘTRO, WARSZAWA (WEJŚCIE OD AL. JANA PAWŁA)

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.