Pracownik produkcji, Tczew - oferta pracy - GoldenLine.plInterKadra - Pracownik produkcji 503 Service Unavailable

Error 503 Service Unavailable

Service Unavailable

Guru Meditation:

XID: 1011100805

Varnish cache server

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Tczew

Region: pomorskie

Numer ref.: J/0917/GD-TCZ

Zadania na stanowisku:

  • montaż

  • sprawdzanie komponentów

  • pakowanie

  • inne prace produkcyjne

Oczekiwania:

  • gotowość do pracy zmianowej

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • chęć do pracy i zaangażowanie

Oferujemy:

  • transport z miejsca zamieszkania do pracy w Kwidzynie!

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

  • po miesięcznym okresie próbnym możliwość podpisania długoterminowej umowy

  • dodatki do pracy nocnej oraz do godzin nadliczbowych (wyższe niż standardowo!)

  • pracę w systemie 3 zmianowym (również w systemie IV brygadowym)

  • atrakcyjną stawkę godzinową wraz z premiami frekwencyjnymi i systemem rekomendacji

  • benefity (ubezpieczenie medyczne, kartę multisport, dofinansowanie posiłków)

Zainteresowanych prosimy o dopisanie w aplikacjach następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).