Pracownik przygotowania produkcji/Operator urządzeń mielących i kruszących, Mielec - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Pracownik przygotowania produkcji/Operator urządzeń mielących i kruszących

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodach I biznesach.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik przygotowania produkcji/Operator urządzeń mielących i kruszących

Miejsce pracy: Mielec

Nr. ref.: a0t5800000DNPUXAA5

Obowiązki:

  • systematyczny dozór maszyn i urządzeń,
  • ustawianie maszyn produkcyjnych,
  • utrzymywanie maszyn w sprawności technicznej,
  • obsługa urządzeń w celu zapewnienia ciągłości produkcji,
  • współpraca z działem utrzymania ruchu,
  • raportowanie o wszystkich stwierdzonych awariach, usterkach maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • dbałość o czystość i estetykę w środowisku pracy.

Wymagania:

  • zdolności manualne,
  • sumienność i solidność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń - mile widziane,
  • zaangażowanie, dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat,
  • perspektywę podwyżki po miesiącu pracy,
  • możliwość stałego zatrudnienia,
  • zmianowy system pracy (trzy zmiany),
  • zatrudnienie od zaraz,
  • oferta dotyczy pracy tymczasowej,
  • możliwość stałego zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.