Doradca Klienta, Gorzów Wielkopolski - oferta pracy - GoldenLine.plPGB - Doradca Klienta

Agencja Rekrutacyjna PGB Human Resources, dla jednego ze swoich Klientów producenta w branży budowlanej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Doradca Klienta

Miasto: Gorzów Wielkopolski

Region: lubuskie

Numer ref.: DK_GW_0917_BUD

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie klientów oraz przyjmowanie zamówień
  • analiza i weryfikacja rynku
  • budowanie oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami firmy
  • przygotowywanie ofert handlowych oraz nadzór nad umowami
  • wykonywanie prezentacji produktów firmy

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie – preferowane budowlane
  • doświadczenie w branży budowlanej – przynajmniej w jednej z dziedzin: chemia budowlana, tynki, gipsy, ceramika., pokrycia dachowe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym
  • prawo jazdy kat. B – gotowość do wyjazdów

Klient oferuje:

  • umowa o pracę na pełen etat
  • wynagrodzenie miesięczne powiększone o premie
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • pakiety szkoleń rozwijających kwalifikacje
  • świadczenia socjalne

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.