Produkcja- stabilne zatrudnienie, Kostrzyn - oferta pracy - GoldenLine.plFallwork - Produkcja- stabilne zatrudnienie

FallWork Sp z o.o.
To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Produkcja- stabilne zatrudnienie

Lokalizacja: Kostrzyn

– Region: wielkopolskie

Opis stanowiska:

- wykonywanie różnych czynności produkcyjnych
-pracę manualną z narzędziami (młotek, szlifierka, wkrętarka)
- prace ślusarsko-blacharskie
- składanie towaru zgodnie z instrukcją
- kompletacja zamówień do wysyłki

Wymagania:

- chęć do podjęcia pracy
- sprawność fizyczna
- dyspozycyjność
- mile widziane doświadczenie w pracy fizycznej / na produkcji- jeżeli nie masz- my cię wszystkiego nauczymy

Oferujemy:

- umowę zlecenie - pracę w godz 6-14/14-22
- przeszkolenie stanowiskowe
- atrakcyjne wynagrodzenie
- terminowe wypłaty wynagrodzenia
- rzetelne i kompetentne podejście ze strony pracodawcy

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.