Praca przy produkcji produktów do łazienki, Dopiewo - oferta pracy - GoldenLine.plFallwork - Praca przy produkcji produktów do łazienki

Oferta archiwalna

FallWork Sp z o.o.
To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Praca przy produkcji produktów do łazienki

Lokalizacja: Dopiewo

– Region: wielkopolskie

Opis stanowiska:

- obsługa urządzeń i narzędzi produkcyjnych ( przygotowywanie form do produkcji i ich czyszczenie)
- kontrola jakości przygotowywanego półproduktu
-obróbka gotowego półproduktu - praca z narzędziami : szlifierka, polerka,

Wymagania:

- sprawność fizyczna
- zdolności manualne
- dobry wzrok, pozwalający na kontrolę wizualną obrabianego półproduktu
- gotowość do pracy III zmianowej
- umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową po 1 tygodniu pracy (1 tydz. okres próbny umowa zlecenie)
- atrakcyjne wynagrodzenie stawka 17zł/h+ 20% nocki +system premiowy
- BEZPŁATNY DOJAZD Z :Rondo Rataje, AWF, Szylinga, Swoboda, Grodziska.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.