Promotor/ka, Słupsk, Media Markt - oferta pracy - GoldenLine.plH2H - Promotor/ka <br/><span id="uwagiDoStanowiska">produktów AGD</span>

Oferta archiwalna

Promotor/ka
produktów AGD

Miejsce pracy: Słupsk, Media Markt

Region: pomorskie

Oferujemy:

  • umowa zlecenie,
  • atrakcyjne, stałe wynagrodzenie,
  • motywacyjny system premiowy,
  • szkolenia produktowe oraz sprzedażowe

Wymagania:

  • gotowość do pracy od piątku do niedzieli,
  • nienaganna kultura osobista,
  • zaangażowanie,
  • odpowiedzialność,
  • komunikatywność,
  • uśmiech,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy jako promotor/ka w branży AGD

Obowiązki:

  • aktywne promowanie produktów,
  • zachęcanie do zakupów,
  • doradztwo w zakresie zakupów i akcji promocyjnych,
  • dbałość o odpowidni wizerunek produktów.

Prosimy o zgłoszenia

CV ze zdjęciem i numerem kontaktowym za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.