Specjalista ds. Sprzedaży - branża elektryczna, Ozimek - oferta pracy - GoldenLine.plParetti - Specjalista ds. Sprzedaży - branża elektryczna

PARETTi Rekrutacja  jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy TymczasowejDoradztwa Personalnegooraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicąwpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecniedla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Specjalista ds. Sprzedaży - branża elektryczna

Miejsce pracy: Ozimek

Region: opolskie

Numer ref.: SSBE/2017/Opole

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż systemów zabudowy rozdzielnic prądowych niskiego napięcia
  • Ustalanie polityki sprzedaży
  • Promocja firmy na zewnątrz
  • Obsługa stałych oraz nowych Klientów
  • Udzielanie wsparcia technicznego Klientom
  • Aktywne poszukiwanie możliwości sprzedażowych
  • Analiza możliwości rynkowych

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe  - mile widziany inżynier elektryk
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność obsługi programu AUTOCAD, SOLID WORKS, INVENTOR
  • Znajomość technik sprzedaży
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Wysokie zdolności interpersonalne, dobra organizacja pracy i samodzielność
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • Prace w międzynarodowej firmie
  • Stabilne zatrudnienie -  umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - od 3000 PLN netto
  • Możliwość szkoleń i rozwoju
  • Niezbędne narzędzia pracy

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.