Cieśla, Ostrów Mazowiecka - oferta pracy - GoldenLine.plFallwork - Cieśla

FallWork Sp z o.o.
To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Cieśla

Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka

– Region: mazowieckie

– Nr Ref.: ci-pbf/szw/2017/ostrmaz

Opis stanowiska:

  • prace budowlane
  • poprawne wykonywanie szalunków, rozszalowywania

Wymagania:

  • doświadczenie w zawodzie min. 1 rok
  • prawo jazdy kat.B
  • mile widziana znajomość jęz.angielskiego
  • rzetelność oraz zaangażowanie do pracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę od razu na czas określony
  • zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta
  • wynagrodzenie - 12.000zł/brutto miesiąc + świadczenia pozapłacowe
  • bezpłatne przejazdy z/do kraju
  • długofalowe zatrudnienie
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • bezpłatne dojazdy z/do pracy
  • miejsce pracy - Szwecja

* Oferta pracy stałej

KONTAKT TELEFONICZNY: 733-003-766 lub 883-993-302

ZGŁOSZENIA OSOBISTE CODZIENNIE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 9-17 POD ADRESEM: BIURO REGIONALNE FALLWORK AL.SOLIDARNOŚCI 117 LOKAL 412, IV PIĘTRO, WARSZAWA (WEJŚCIE OD AL. JANA PAWŁA)

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.