KONTROLER/KA JAKOŚCI, Września - oferta pracy - GoldenLine.plCRS - KONTROLER/KA JAKOŚCI

KONTROLER/KA JAKOŚCI

Miejsce pracy: Września

Region: wielkopolskie

Obowiązki:

  • Kontrola jakości części samochodowych (komponenty, wyrób gotowy),
  • Raportowanie wyników kontroli,
  • Praca na 3 zmiany.

Doświadczenie nie jest wymagane! Prowadzimy szkolenia wdrażające i stanowiskowe.

Ciekawa oferta, nie czekaj aż inni zajmą Twoje miejsce - stań się konkurencyjny na rynku pracy, podnieś kwalifikacje zawodowe i wzbogać swoje CV o nowe doświadczenia!

Już teraz zadzwoń 735924008 lub wyślij CV!

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i długotrwałą współpracę,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (pełny ZUS i NNW),
  • Premia motywacyjna,
  • Możliwość awansu.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.