Asystent Project Managera, Pruszcz Gdański - oferta pracy - GoldenLine.plMarineTeknik Sp. z o.o. - Asystent Project Managera

Oferta archiwalna

MarineTeknik Sp. z o.o.

Asystent Project Managera

Miasto: Pruszcz Gdański

Region: pomorskie

Opis stanowiska

Wymagania

Wykształcenie średnie elektryczne lub inżynierskie
Doświadczenie w przygotowaniu dokumentacji technicznej - znajomość oprogramowania Auto Cad
Umiejętność sporządzania kosztorysów, projektów elektrycznych oraz raportów
Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Dyspozycyjność - praca zwiazana z wyjazdami zagranicznymi (2- 3 miesiące w roku)

Oferujemy

Stabilne warunki zatrudnienia i stałe wynagrodzenie
Odpowiednie wsparcie i narzedzia niezbędne do realizacji zadań
Możliwość rozwoju zawodowego i pozyskiwanie nowych kompetencji
Prosimy o przesłanie CV w języku polskim i angielskim

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.