Blacharz samochodowy, Niemcy - oferta pracy - GoldenLine.plParetti - Blacharz samochodowy

PARETTi Rekrutacja  jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Blacharz samochodowy

Miejsce pracy: Niemcy

Region: Cała Polska

Opis stanowiska:

  • naprawa i wymiana elementów blacharki samochodowej po wypadkach, zgodnie z zaleceniami producenta
  • wykorzystywanie w pracy nowoczesnych technologii i sprzętu
  • samodzielna naprawa samochodów powypadkowych
  • spełnianie wymagań końcowej kontroli jakości

Wymagania:

  • przynajmniej 4 lata doświadczenia
  • znajomość języka niemieckiego
  • dobra znajomość rodzajów metali, elementów konstrukcyjnych nadwozia samochodu
  • umiejętność pracy samodzielnej jak i w grupie

Oferujemy:

  • pracę 40 godzin w tygodniu
  • 475 euro netto / tydzień
  • własny pokój, dostęp do wspólnej kuchni, łazienki etc. (opłacane przez pracodawcę)

Administratorem danych jest PARETTi z siedzibą w Opole 45-052, Oleska 7 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.