Technolog robót wykończeniowych, Holandia - oferta pracy - GoldenLine.plParetti - Technolog robót wykończeniowych

Oferta archiwalna

Technolog robót wykończeniowych

Miejsce pracy: Holandia

Region: Cała Polska

Numer ref.: TRW/2017/NL

Opis stanowiska:

  • sucha zabudowa ścian GK (gipsowo-kartonowych)
  • płytowanie GK, suche zabudowy sufitów podwieszanych, ściany lekkiej zabudowy
  • malowanie, uszczelnianie ścian
  • praca indywidualna lub w większej grupie

Wymagania

  • własne narzędzia takie jak: wkrętarka, dalmierz, podnośnik, gwożdziarka, poziomica
  • przynajmniej 4 lata doświadczenia
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • umiejętność pracy samodzielnej jak i w grupie
  • dokładność i dbałość o bezpieczeństwo
  • własny samochód

Oferujemy:

  • 40 godzin w tygodniu
  • 475 euro netto / tydzień
  • własny pokój, dostęp do wspólnej kuchni, łazienki etc. (opłacane przez pracodawcę)
  • ubezpieczenie zapewniane przez biuro
  • pełen etat

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.