Praca przy zbiorze kalafiorów, - oferta pracy - GoldenLine.plParetti - Praca przy zbiorze kalafiorów

PARETTi Rekrutacja  jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy TymczasowejDoradztwa Personalnegooraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicąwpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dlanaszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Praca przy zbiorze kalafiorów

Region: Cała Polska

Numer ref.: ZK/NL/2016

Obowiązki:

  • Zatrudnienie w gospodarstwie rolnym przy zbiorach warzyw
  • Ścinanie kalafiora na polu oraz pakowanie do skrzynek

Wymagania:

  • Motywacja do pracy
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na w/w stanowisku
  • Brak przeciwwskazań lekarskich do wykonywania danej pracy
  • Mile widziany własny samochód
  • Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
  • Ubezpieczenie
  • Legalne i stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca od zaraz

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.